Knihy rozcestník

10. července 2012 v 16:06 | Jana Blažková |  Rozcestniky

Kořist

Moje zatím nejnovější knížka. Je to vyprávění mladé Ravyn of Darkwood co by kořistí rozmarných a pohrdavích lovců pro které je to vše jen pouhá zábava. Její život je krutý. V jeden jediný den přišla o matku a celí její život se otočil vzhůru nohama. Podaří se aby kořist utekla svému lovci?

Zpověď zracadel

Celí svět má spoustu svých tajemství. Každý člověk kterého Miky zná něco skrýval... Většinu tajemství zná i když by něměla a proto jí de o život... Jenže ona má taky své tajemsvtí. Příjde kvůli němu o život?
Můj soused je strašně sexi chlapík... jenže je to vlkodlak a dokonce samotný alfa... Moje spolubylíci Venny je asi havran.. teda nevím co přesně je, ale vím že se mi jednou pokoušela vyklovat oči a pak vymazat pamět... No a já jsem Laň.. teda přesněji Mněňavec který na sebe umí brát různé podoby... Jo a dou po mě asi všechny zrůdy v okolí... to se mám co?

Sluneční svit

I slunce umí plakat a z jeho slz se rodí noví život a láska končící v plamenceh. Jak dopadne sluneční slza která byla vyhnaná za svou neposlušnost na zem? Pozná díky Timovi nikdy nehasnoucí lásku? Dají si zrádný třetí polibek který končí smrtí?...
-Pokračování očekávejte od kvetna tohoto roku... bude to nářez! Jana ;)

Neodcházej

Nina je osmnáctiletá mladá žena která se spolu se svýmy rodiči stále stěhuje. Jednoho dne se přestěhují do malé vesnice jménem Vilkry kde si dá slib, že si nenajde už žádné kamarády natož kluka. Jenže jí cestu skříží Kevin.
-Tvorba pozastavena z důvodů neodostatku nápadů a času

Zracadlo do duše

Jednoho dne patnáctiletá Ermi potká ve škole nového kluka, jeho hlas zná ze snů, ale jak to a kdo to vůbec je?...
-Tvorba prozatím pozastavena z důvodů neoriginálnosti příběhu

Smutek

Jen málo lidí ví jaký je skutečný život polovičního vlka, ale Samanta se rozhodla, že se s námi o svůj fascinující příběh podělí... je život ve vlčí smečce opravdu tak krásný jak se jí jako malé zdálo? Kdo je ten mladík kterého pozorovali s Lis v lese? A proč si proboha musí vzít zrovna Krise?
-Tvorba prozatím pozastavena z důvodů neoriginálnosti příběhuEdice Řidký Špunti:

Maska

příběh dvou dívek/sester který žijí zajímaví a tajemný život. Jsou totiž obdařeny mocí ovládat živli. Rima ovládá vzduch a Yuki ovládá oheň. Obě jsou poměrně střelené a stejný je jejich příběh o tom jak se přestěhovali, nastoupili na novou střední školu a poznali ... no nové lidi :D


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký konec knih a povídek se vám líbí?

Dobrý/Šťastný 70.7% (41)
Špatný/Smutný 29.3% (17)

Aktuální články

Reklama