Listopad 2012

Eyes Open

25. listopadu 2012 v 15:03 | Jana Blažková
Ahoj
Mám tu pro vás video protože dnes už nic jiného přidat nezvládnu :) Je s filmu Hunger games :D... Jak jinak že? Ale tentokrát mi de o to, že text písničky se krásně hodí k tomu co vytvořili takže tady to máte:

Mé vzory

25. listopadu 2012 v 14:56 | Jana Blažková |  Jana Blažková

Soubor:Albert Einstein Head.jpg
Ahoj
Dlouho jsem nepřidala žádný článek v této rubrice a tak jsem se rozhodla vám napsat něco o mích vzorech. Kdo jsou? a proč jsou mím vzorem?
Albert Einstein
Asi si říkáte proč zrovna on. Hned vám to vysvětlím. Není můj vzor proto, že byl nadmíru chytrý, ale protože si šel za svím. Přes to, že měl dyslexii a už na základní škole ho považovali za pomalého studenta tak se z něj stal uznáváný fyzik. Je pro mě vzorem proto, že si myslím, že si zaslouží obdiv néjen proto, co udělal, ale proto jaký byl. (A to i přes to, že ho mnozí považovali za blázna :D.)


Jak si dobře vybrat střední školu?

13. listopadu 2012 v 21:53 | Jana Blažková
Dříve než začnu vyprávět své skvělé i hrůzné zážítky z prvního ročníšku s.š. a než začnu povídat o tom co už všichni víte, chci aby jste popřemýšleli co od života skutečně chcete. Že nevíte co?! Souhlas! Já to stáůe nevím :D a v tom je problém všech střědních škol. Už v 9. třídě po nás chtějí abychom to věděli, ale nechápou že nám je pouhých 14-15 let a sotva víme co budem dělat zítra natož co budem dělat za 4-5 let... A i přesto vám chci v tomto článku poradit a pomoci.
Co udělat jako první? Možná to bude z nít trochu zvláštně, ale poraďte se o tom třeba s rodiči nebo se s vaším oblíbeným učitelem. Ty vás už zanjí a ví co si můžete dovolit a co ne.

Oběšencův strom

5. listopadu 2012 v 17:18 | Jana Blažková

Oběšencův strom

Kdo četl Hunger games všechny knihy tak ví o co se jedná. Musím přiznat, že jsem se divila, že jsem tuhle písničku našla :). Je to smutná píseň ktěrá katnis doprovází celí třetí díl. Tady ji máte a dole pod ní máte český i anglický text:

Smile please

3. listopadu 2012 v 19:51 | Jana Blažková
Ahoj
Dneska nemám moc času a tak přidám jen jeden kraťoučký článek, ale doufám, že vás to aspoň trochu pobaví...
Haymitch to zabíjí :D :

Postavy

2. listopadu 2012 v 17:41 | Jana Blažková
Ahoj
mám tu pro vás pár obrázků vykreslení postav z Hunger game knih :)...