Leden 2013

Smile

29. ledna 2013 v 20:58 | Jana Blažková
Přeji krásný večer :)
Hvězdi sice nejsou moc vidět ale i tak je krásný večer a všem bych chtěla popřát jednu takovou hloupost :)... Lidičky přeju vám úchvatný život!!!! :)... a pro ty co jsou smutní tu mám písničku :)...

Misty Mountains

29. ledna 2013 v 19:14 | Jana Blažková
Asi každý z nás zná Pána prstenů ať jako knížky od Tolkiena nabo jako film... a nebo o nich aspoň slyšel. Spoustu písniček z filmu se mi moc líbí a inspirují mě :). Občas sem nějakou přidám tak se neděste :)... né každýmu tenhe drug hudby sedí :).
Tahle není přímo z Pána prstenů, ale z jeho předchůdce Hobita... Chtěla bych jí věnovat Lucce jako dík za kamarádství :)

Smutek si každý nosí sám

27. ledna 2013 v 13:05 | Jana Blažková |  Slohové útvary
Je jedno jak moc pomáháte druhým... když budete smutní vy, otočí se k vám zády. Je jedno jak moc se snažíte smát... slzy vás vždy doženou. Je jedno jak moc chcete milovat... samota vás jen tak nepustí. Je úplně jedno jak se cítíte... stačí se usmívat a všichni si myslí, že se máte fajn...
Pokud jste šťastní... príde vám to co jsem tam napsala jako nesmysl, ale skuste si to přečíst až budete na dně. Teprve pak zjistíte jak moc je to pravdivý....
Ale proč tomu tak je? Proč musíme nosit smutek sami?... Možná proto, že tu není nikdo kdo nás chápe, ale možná prtoto... že nás prostě příliš bolí o tom mluvi...

No Air

25. ledna 2013 v 21:22 | Jana Blažková
Tak tuhe písničku bych chtěla věnovat všem zamilovaným srdcím :)... a hlavně těm zadaným :).

One big family

25. ledna 2013 v 19:30 | Jana Blažková
Tak tohle video bych chtěla věnovat všem svým superr kamarádům... a to jako proč? proto že jsou moje všechno!!! Můj radost, má útěcha, má sílá a můj smích... jsou pro mě vším!!! A proč tahle písnička? Je totiž stejně praštěná jako my :).

Trochu jinak

22. ledna 2013 v 17:54 | Jana Blažková
Rolling in the Deep- trochu jinak
Jak tak projíždím vide z Glee narazila jsem na tuhle písničku...
Přiznám se ten jeho trochu hraptiví hlas co tak krásně drhne jsem si hned zamilovala... Občas jim to sice dokonale neladí, ale je to krása :) :

Úplné zatmění srdce

21. ledna 2013 v 20:39 | Jana Blažková
Ahojda
mám tu pro vás poslední dnešní příspěvek :). Tahle písnička skvěle vistihuje moji dnešní zmatenou náladu... kdy jsem klidná, ale všechno ve mě burácí :)...Tak ať se líbí. Je to přespívaná verze ze seriálu Glee:
Takže přeji sladké sny :)...

Klíče a Zámky

21. ledna 2013 v 20:20 | Jana Blažková |  Slohové útvary

"Klíče a Zámky"

Upozornění: Citáty jsou vymyšlené mou hlavou! Zákaz kopírování!!
Lidé kolem nám dávají spoustu klíčů, ale je jen na nás, který uchopíme a jestli ty dveře, které odemknou, jsou ty správné.

8 satečných

21. ledna 2013 v 15:18 | Jana Blažková

8 satečných
Dneska to nebude obviklé hodnocení filmu jako obvikle. Dnes vám ho pouze představím a ukážu vám moje milované psí hrdiny :D.
Trailer vám o filmu poví vše :D :

Když někdo blbne...

21. ledna 2013 v 14:29 | Jana Blažková
Když někdo blbne
aneb spíváme lávové lampě :D
Už delší dobu znám tenhle super náhodně složenej song :D... překlad je šílenej ale kdybyste ho chtěli stačí napsat... ti kdo jsou aspoň trochu zdatní v angličtině to zvládnou s fleku :)... Tak tady to je: