Červenec 2013

Into The Labyrinth

28. července 2013 v 15:28 | Jana Blažková |  Videa
Dneska moc nestíhám. Mám tu návštěvu a vůbec celej tenhle týden i dva potom budou hektický, takže nečekejte z mé strany mnoho přízpěvků :). Jinak dneska mám tak trochu psicho náladu.... Je prostě moc velký vedro (ve stínu je u nás 34°) a už mi to leze na mozek.
Tvůrce videa: VermillionZer0

Co přinesli koně?

22. července 2013 v 11:31 | Magda a Janča Stražkovy... |  Povídky

Všimli jste si toho? Lásku nenajdeme kdekoli. Láska k nám přijde přes to, co máme nadevše rádi…


Jarní prázdniny začínaly báječně. Do našeho penzionu dorazili první hosté, a jelikož hned vyrazili na výlet měla jsem volno. To znamenalo, že jsem mohla být s Hurikánem, koníkem, které mu patřil svět… Jakmile jsem přišla, do stáje mile zařehtal. Už byl po snídani a tak jsme se mohli jít projet. Připravený byl během pár minut. Vyvedla jsem ho na dvůr a na ruce jsem si navlékla návleky. Bylo tepleji než jindy, ale i tak bylo stále chladno. V sedle jsem byla během chvilky. Jenže sotva jsem Hurikána pobídla, vjelo na dvůr neznámé auto. Neubránila jsem se smutnému povzdechu. Když jsem však spatřila další auto zpozorněla jsem. Mělo za sebou přívěs a zevnitř jsem zaslechla řehtání.
Na tyto hosty jsem se obzvlášť těšila. Přijeli kvůli parkurovým závodům, které se zde budou konat. Ihned jsem sesedla. Hurikán vypadal zmateně, ale když jsem mu dala na útěchu pamlsek, vypadal klidně. Obvykle ho nechávám v poklidu pást na dvoře, ale tentokrát jsem mu raději sundala uzdu a nasadila jsem mu ohlávku s vodítkem, které jsem přivázala k plotu. Netušila jsem totiž, jak se kůň kterého přivezli, bude chovat.
Hosté z prvního vozu už i s kufry zamířili do budovy. Skrze okno jsem viděla mamku, jak se jich ujala a jak naznačuje, ať se postarám o druhé hosty. Letmo jsem přikývla a zamířila jsem k přívěsu. Stáli u něj dva muži… Typovala jsem si to na otce a syna.

3.Kapitola

18. července 2013 v 18:08 | Jana Blažková |  Kořist
3.Kapitola
Rychle jsem se rozhlížela všude okolo. Nikde nikdo. Po nikom tu nebyli ani nejmenší náznaky stop. Chvíli jsem pochybovala o bystrosti mých očí. Přesto jsem nepřestávala být ostražitá. Rychle a tiše jsem znovu vyrazila vpřed a pak se to stalo. Svištění šípu mě upozornilo na možnou smrt. Rychle jsem se vrhla k zemi. Protivník stál přede mnou. Když jsem zvedla oči a uviděla blond hlavu, myslela jsem, že toho mladíka vzteky zabiju! Ihned jsem vystartovala ze země. Přeskočila jsem asi metr vysokou kládu ležící přede mnou a vrazila jsem Trayovi pěstí do čelisti. Bolestně zasténal a promnul si zarudlou kůži. Mlčela jsem, i když jsem na něj chtěla řvát.

Vyberte si

16. července 2013 v 21:48 | Jana Blažková
Ahoj
Chci se vás čtenářů zeptat co byste chtěly abych zítra přidala? Povídku? Básničku? další kapitolu z nějaké knížky? (pokud ano tak které?). Moc by to mě i spoluadmince usnadnilo práci, kdybychom věděli, co vás bavý nejvíc :). Zatím ahoj Janča

Our Tapes

14. července 2013 v 21:21 | Jana Blažková |  Videa
Thle video znám už delší dobu... podle mě je úchvatný i když je to dost smutný...
Výrobce: BestAMVzOffAllTime1

ŘŠ - 2.kapitola

11. července 2013 v 15:09 | Jana Blažková |  Řidký Špunti - MASKA
2.Kapitola

"Jsme tu!" Vypískla Yuki když auto zastavilo před obrovskou školní budovou a dívky mohli vystoupit. Rima měla jen užasle vykulené oči a neustále přejížděla pohledem z jedné strany budovy na druhou.
"Tak to je hustý…" Vysoukala ze sebe po chvíli, když se trochu vzpamatovala.
"Hustý? Nemyslela si spíš řidký?" Smála se Yuki při pohledu na svou sestru. Rima se na ní celá vysmátá podívala.
"Co to meleš?" Vyprskla smíchy.
"No, já jen že hustá je přece omáčka." Kouzelně se usmála a dloubla do Rimi.
"Tak dem." Prohlásila Rima, když se jí povedlo přestat se smát. Zhluboka se nadechli a odhodlaným krokem vešli do budovy školy. Po chodbách právě chodily snad stovky lidí. Někteří vypadali poměrně sympaticky, ale to byla bohužel menšina z nich. Většina z nich do dívek vrážela nebo si je nepřímě přeměřovali pohledem. Mezitím, co se Yuki pokoušela udělat cestu mezi hlučícím davem děcek, Rima vycítila ve vzduchu něco zvláštního. Zdálo se jí, že na škole nejdou jediné, co jsou jiní než ostatní. Ten nepříjemný pocit, jí však brzo přešel, a tak to hodila za hlavu.
"Tak to rozhodně nebyl špunt." Prohodila Yuki když kolem nich prošel skoro dva metry vysoký kluk. Rima se začala šíleně řehnit. Vtrhli do místnosti, kde se čekalo, než si vás ředitelka zavolá. V tu chvíli dívky smích přešel. Všichni na ně totiž podrážděně zírali.

Close to you

11. července 2013 v 14:17 | Jana Blažková |  Videa
Tady je první video do této nové rubriky. Je z anime Kamisama Hajimemashita a jeho tvůrce (kanál na youtube kde sem ho našla) je : lovefreedown123 . A tady už ho máte :

O této rubrice

10. července 2013 v 13:55 | Jana Blažková |  Videa
Důležité informace

Abych zabránila přípaným nedorozuměním mám tu pár informací o této rubrice:

1. Většina těchto videjí není vyrobena mnou!!! (pokud ano bude to tam napsané)
2. Většina videí se bude tékat tématiky kolem anime, mangi a popřípadě koní
3. Žádne z videí si nepřivlastňuji a rozhodně nechci porušit autorská práva

Toď vše :).

Klaun se smutnou tváří

10. července 2013 v 12:45 | Jana Blažková |  Básničky
Znáte to... Kámoš/ka jsou na dně a neřeknou vám proč... a vy... ste z toho taky špatní... a tak se je snažíte aspoň rozesmát :).

Klaun se smutnou tváří
Jak mám zastavit tvé trápení?
Jak pomoc když nevím, co tě dusí?
Jak předejít dalšímu zranění?
Je hloupí ten, co zastavit to zkusí?

Nechceš zatížit mě… já to chápu,
ale díky tomu ve tmě tápu….


Dotazy na vás :)

8. července 2013 v 19:25 | Jana Blažková
Dotazy ohledně blogu...
Ahoj mám na vás prozbu :). Mohli byste si uělat tak dve až pět minutek čas a zotpovědět na tyto dotazy? Chci čistě to co si myslíte.. rozhodně se nestyďte za svůj názor :).

1) Co si myslíte o tomto blogu?
2) Jak se vám líbí...
a) knihy?
b) povídky?
c) básničky?
3) Co si myslíte o admince?
4) Jakýkoli nápad jak to tu zlepšit, nebo cokoli vás napadne

Prosím své odpovědi pište do komentářů. Předem vám za ně děkuji. Žádám vás o to proto, abych to tu mohla co možná nejvíc vylepšit :)...
Zatím... Jana B.