Srpen 2013

Změny v srpnu 2013

23. srpna 2013 v 17:11 | Jana Blažková
Ahoj
Mám tu pro vás pár nových/starých změn z tohoto měsíce a pár úplných novinek :). Chci vás poprosit, pokud už si čtete tento článek dočtěteho až do konce :).. není až tak moc dlouhý :D.Takže...

1. Lucie Strnadová se znovu připojila do činosti tohoto blogu
2. Navštívilo nás už přez 2150 lidí takže mco děkujeme :)!
3.Tento měsíc byli přidané dvě nové knížky (jejich začátky)

Blaznivé myšlenky

20. srpna 2013 v 16:02 | Jana a Magda Stražkovi |  Básničky

Potichoučku, polehoučku,
klátím nohy na obláčku.
Z vesela se smějou,
občas si zapějou.

Zmzlinové hlazení

11. srpna 2013 v 23:45 | Lucie Strnadová |  Kresby
Tento obrázek jsem kreslila už dávno takže se to už nevyrovná kresbám jako je drak,který najdete v článků drak a já.Obrázek i přesto,že už něco má zasebou má své osobní kouzlo,a pro se mi stále líbí.
Takové obrázky už pěkně dlouho nekreslím...mám znovu začít??

Č.n.s.- 1. kapitola

4. srpna 2013 v 13:26 | Jana Strařková |  Čekání na smrt
Díky vaší skvělé aktivitě jsme se s adminkami schodli že vám uděláme radost a vytvoříme společnou knihu. Takže tahle je jako dárek pro vás za 2000 návštěvníků. Doufáme že se vám bude líbyt. Vaše adminky sestry Straškovi
Jak by se měl člověk cítit, když ho vedou na popravu? Jak by se měl tvářit? Co by mělo být jeho poslední přání?… Ano, toto jsou otázky, které vrtají lidem před jejich popravou v hlavě, jenže já už v tom všem mám naprosto jasno a díky tomu vím, jaký bude zítřejší den… Bude velkolepí.
Obviňte mě z vraždy, obviňte mě z čarodějnictví, obviňte mě za lásku a já nebudu vzdorovat. Nemohu totiž za to, že mé já někoho okouzlilo natolik, že mi dal na dlaních své srdce a doufal, že ho budu milovat. Nemohu popřít, že nebyla v mém srdci láska… Ale jedno vím jistě, nikdy, opravdu NIKDY nebudu umírat s pochmurnou a sklíčenou tváří… Budu se jen usmívat a litovat lidi kolem, kteří nám natolik záviděli, že proti nám pohnali celí svět…
"Začíná svítat…" šeptá mi vězeň naproti mně. "… máš strach?" v jeho očích vidím lítost. Vypadá to, že se přicházející smrti opravdu bojí.

Lie

2. srpna 2013 v 20:37 | Jana Blažková |  Videa
Lež
Náderný název písničky co?... Jenže je pravdivá. Dneska každý lže a o to je to horší...
Tvůrce videa: Gagadera

Drak a já

2. srpna 2013 v 13:22 | Lucie Strnadová |  Kresby
Opět se po dlouhé době vracím sem na tento krásní bolg,a pevně doufám,že si užijete pestrosti tří autorek blogu.Tři autorky,tři pohledy,tři světy které se sloučili do jednoho.
Na úvod se vám představím mé ctěné jmeno je Lucie Strnadová,a tak se budu reprezentovat i pod tímto jmenem,na tomto blogů.Píšu spíš takové temné příběhy a v poslední době jsem se zaměřila i na psaní knížek z dívčíma hrdinkama tak uvidíme jestli je vůbec dokončím....no nic popjedem dál.Také ráda kreslím což je další věc kterou se zabívám.Níže uvidíte moji ukázku nakresleného draka,inspirovala jsem se u knížky Inheritance,kterou mám i doma.Knížka je od autora Christophera Paolini,kterí je můj nej autor série Odkaz dračích jezdců.Nedám na něj dopustit.Tak a to je snad vše co bych vám na úvod o sobě řekla.Kdyby jste chtěli vědět víc stačí se zeptat v komentáři pod tímto článkem.Tak zatím a přeji krásní sluneční den Vaše Lucie.
P.S.Kdyby jste chtěli další obrázky tak je sem na vaše přání dám..