Září 2013

24.září - Miky

29. září 2013 v 13:41 | Jana Blažková |  Zpověď zrcadel
24. září - středa
Nic není příjemnějšího než přijít domů a dát si po náročném dni hrnek horké tmavé čkolády. Dnes jsem vypomáhala panu Veselému s potížemi jeho webové stránky a vidělala jsem si tím úchvatných 200 Kč, což jsem si hned odložila na měsíční úhrady za pronájem bytu. Nemůžu si dovolit peníze jen tak rozhazovat. Potom jsem ostříhala dvě puberťácké kamarádky které si vyžádali nehorázně ošklivé, nepřirozené střihy a přehnaně výrazné barvy až jsem měla dojem že ze svého "salonu" vypouštím dva nepovedené papoušky. Ale protože mi pomohli si alespoň něco vydělat, neřekla jsem svůj názor na jejich vzhled nahlas. V salonu jsem čekala až do oficiálniho konce mých pracovních hodin, ale jelikož nikdo nepřišel, mohla jsem s čistým svědomím odejít.

24.září - Raul

26. září 2013 v 16:50 | Jana Blažková |  Zpověď zrcadel
24.září - Středa
Není den co bych na ní nemyslel. Už delší dobu vím, že se tu toulá nějaký mněňavec, žena, ale nechtěl jsem aby o ní věděla smečka. Ravennu znali vlci už od malička takže v ní neviděli hrozbu, ale tohle je jiné... Její pach jsem už několikrát zachitil v lese. Lákal mě svou svůdnou vůní k lovu, ale naštěstí jsem se ovládl... Za to Dan po ní půjde. Je nemylé, že jí vypátral. Budu s ním mít problém.
Přiznám se, že jsem netušil, že žije pod Veninými křídly... O to větší šok je to, že je to má sousedka... Miky je milá holka a přiznám se, že jsem ji nejednou sledoval. Něco mi na ní nesedělo... ale tohle? To je trochu moc... Miky! Ta Miky? To milé hodné poměrně nenápadné děvče, že je mněňavec?
Podle Dana cítil u Venn spoutu cizí silné magie... Nepřijde mi nijak nebezpečná, ale pokud něco cítil Dan měl bych si dávat pozor. Silná magie se u mněňavců naprojevuje, stejně jako u vlkodlaků... Mohla by pro nás znamenat hrozbu.

Equestrians are Not Afraid.

25. září 2013 v 20:07 | Jana Blažková |  Videa
Tohle video chci věnovat všem co pro mě udělali první poslední ych mohla jezdit na koni... všem těm co majá stejnou lásku... co lásku VÁŠEŇ... pro moje kamarádky od koní i pro koně samotné :)
Z youtube kanálu: raythegoth

Zkratka mého života - Miky

25. září 2013 v 14:52 | Jana Blažková |  Zpověď zrcadel
Zkratka mého života
Je mi dvacet pět. Rodiče pochází z Austrálie, ale do České republiky se přestěhovali hned jak zjistili, že je mamka těhotná. Prý abych lépe zapadla a to by se mi i možná povedlo kdybych nebyla člověk... Takže jsem vyrůstala v česku, chodila zde na základku i na střědní. Neřikám, že jsem spokojéná s svými vystudovanými schopnostmy ohledně počítačové grafiky, ale zajistili mi maturitu, takže si nestěžuju. Později jsem si udělala kadeřnický kurz a tím si i současně živím... Nevidělám si moc a tak si nemůžu dovolit pronajímat vlastní byt proto se o pro nájem dělím se svou kamarádkou Ravenou. Přítelkyní od dětsví a současnou spolubidlící....

4.Kapitola

24. září 2013 v 16:00 | Jana Blažková |  Kořist
4.Kapitola
Ticho... To podezřele velké ticho co vám těžce svírá uši... přesně to ticho teď bylo všude kolem. Mrtvá jsem nebyla. Nevěděla jsem proč, ale věděla jsem, že nejsem... Takhle si smrt nepředstavuji... Něco horkého mi svíralo ruku. Bylo to tak horké až mě to takřka pálilo, jenže to nebyla normální bolets. Mé smysli byli naprosto otupělé. V uších mě pískalo a nic jiného jsem neslyšela. Mé oči se nechtěli otevřít a můj nos mi sotva něco prozradil. Cítila jsem jen vůni lesa a chladný svěží vzduch.
Tak moment? Žádný kouř? Žádný puch krve či mrtvol? Jak to že ještě žiju? A proč je mi taková zima? To teplo... Čí ruka mě to svírá a proč jsem já tak promrzlá? Zachvěla jsem se a náhl příval paniky mě donutil otebřít oči. Ten malí okamžik mi postačil abych se uklidnila. Nedemnou se skláněl Tray. Jeho modré oči měli zvláštní šedivo.zeený podtén a hořký výraz. Víčka měl oteklá a zdálo se, že toho moc nenaspal. Možná i plakal... Nedivila bych se. Vlasy měl splyhlé a lepili se mu na čelo. Vypadal hrozně. Hůř než obvykle a to nebylo dobré...
Když mi víčka opět klesla donutila jsem svaly sevřít jeho horkou ruku. Až po chvíly mi došlo, že sebou polekaně škubl.
"Ravyn?" Jeho hlas byl zlomený... Mluvil tak tiše, že jsem ho sotva slyšela. Znova jsem mu sevřela ruku a donutila jsem své rty k pohybu.

Spring Fay

23. září 2013 v 18:58 | Jana Blažková |  Básničky
Chci se s vámi všemi potěšit o jednu radost v mém žovotě... Tahle bánisnička je pro všechny milovníky koní, jezdectví a hlavně pro kobylku jménem Spring Fay... Není sice má, ale jako by byla...

Spring Fay

Život nás miluje, život nás učí...
to jen lidé nás trápí a mučí...
Život je nádherný, život je skvělí...
o svou radost se s námi dělí...
Život mi dal přátele, život mi dal ji...
Čtyřnohou přítelkyni za kterou děkuji...

Dese na lov fotek

14. září 2013 v 21:04 | Lucie Strnadová |  Kresby
I já ráda fotím takže jsem nakreslila postavu dívky která fotí.Omlouvám se,že to není vybarvené,ale myslím že barvičky nejsou nutné.Tento obrázek věnuji své kamarádce Janče a své nej nej sestře Magdě tak doufám,že se jim bude líbit.Poslední dobou nemám moc čas,a to proto,že mi stávkuje notebook což mě trohu dopaluje.Ale nebojte se ,až se mi spraví budu sem zase přidávat své příběhy.
Dívka a kámoš foťák...no nic já se zatím loučím měj te se.

Till The World End

4. září 2013 v 17:13 | Jana Blažková |  Videa
Dneska mám obvzlášť štědrý den :)... chcete pokračování Kořisti něbo Řidkejch špuntů? :D
Jinak tady máte video od : Zeldaa1234

Rybaření

4. září 2013 v 15:35 | Jana Blažková |  Básničky
Ahoj
Mám pro vás básničku kterou jsme složili společně s mou spolužačkou na základce :D... prostě byla nuda o češtině :D... To je pro tebe Jani :)

Chytila jsem rybu,
ta neměla chybu.
Chytila jsem kapra,
a řekla jsem: "Sakra..."
"...To je ale macek."
asi sežral klacek.

Broken Inside

3. září 2013 v 18:51 | Jana Blažková |  Videa
Nové video s nime :)
Výrobce: FallenSkiesStudio