Únor 2014

Vlčí mládě/Teen Wolf

26. února 2014 v 13:36 | Lucie Strnadová |  Kartotéka
Jak se tak dívám dlouho tu nebyl žádní článek, a tak jsem se rozhodla přidat něco do kartotéky. Jsem nemocná, a tak jsem se jen tak ze zvědavosti začala dívat na seriál Teen Wolf. Zatím nedokážu odhadnou jestli bud koukat dál, a nebo to zabalím...

Obsah:

Mladý Scott se jedné noci potlouká po lese, když je napaden vlkodlakem. Naštěstí ze souboje vyvázne jen s kousnutím. Ale brzy si začne uvědomovat, že se s ním něco děje... Brzy si uvědomí, že ovládat se bude mnohem horší než myslel. To není ještě to nejhorší...brzy se do města přestěhuje rodinka lovců vlkodlaků.

Best Female Vocal Dubstep

19. února 2014 v 17:19 | Jana Blažková |  Videa
Mám fofry tak tu je jen něco málo :)

ŘŠ- 3. kapitola druhá část

17. února 2014 v 12:00 | Jana Blažková |  Řidký Špunti - MASKA
Dlouho jsem sem nic z této knihy nepřidala, tak se těm co jí čtou moc omlouvám a přeji prvotřídní pubertální zážitek ;D

3.Kapitola
druhá část
Cestou však narazila na někoho, koho rozhodně nečekala, že dnes ještě uvidí. Ten někdo. jí dal za chůze ruku kolem ramen a sebevědomě se usmíval. Když se na něj Yuki odměřeně podívala, nevydržela to a začala se ihned smát.
"Tě péro!" Pozdravil ji kluk se zelenými vlasy.
"Tě propiska!" Smála se Yuki.
"Kdes nechala kámošku?" vyptával se
"O třídu dál." Odpověděla mu Yuki bez zaváhání.
"Á, druhačka. A ty míříš kam?" zajímal se.
"Přímo tam." Ukázala Yuki na dveře a snažila se tvářit nezaujatě. Oběma ovšem oči přímo zářili šibalstvím.
"Och... prvačka." Obdiv smíchaný s vtipem a popichováním… jinak se nedal popsat tón jeho hlasu.
"Jo. A ty?" začala se ho dívka vyptávat. Pokoušela se zabít zbývající čas.
"Jsem třeťák." Odpověděl jí stručně a společně zastavili přede dveřmi do třídy.
"Tak to je super." Yuki se usmívala. Nedokázala popřít nadšení z toho, že jí svou pozornost věnuje TŘEŤÁK!
"Ty seš tu nová co?" vyptával se mladík dál.

Best Chillstep Dubstep Mix ever

16. února 2014 v 20:03 | Jana Blažková |  Videa
Chci se vám omluvit za mou menší aktivitu. Pokusím se to napravit, ale nic NESLIBUJU! :)....
Na zítra mám pro vás opět ŘŠ a pokud mi to škola a učení dovolí hodím vám sem i další část Kořisti :)....
Ale teď už:

Best Chillstep Dubstep Mix ever

čerpáno z kanálu:Veloziraptorex

26.září(později ráno)-Raul

15. února 2014 v 14:30 | Jana Blažková |  Zpověď zrcadel
26.září(později ráno)
Tenhle výjev z očí ještě dlouhou dobu nedostanu. Možná ho nedostanu z mozku nikdy… Přišlo mi, že skrz její kůži cítím tu bolest, co cítí. Jenže se nehýbala. Věděl jsem, že žije, ale nevěděl jsem jak dlouho tu semnou ještě bude. Musel jsem jednat. Věděl jsem, co musím udělat, ale něco uvnitř mě mi to zakazovalo… Co když není jako normální lidé? Když jí teď změním na vlkodlaka… Co se stane? Zemře? Možná… a pokud ne… Bude mě nenávidět? Ano! Tím jsem si byl jistý… A věčnost je příliš dlouhá doba na nenávist…
"Miky! Musím ti pomoct… Já to vím. Ale nebude se ti to líbit." Když jsem na ní promluvil, došlo mi, že nevnímá. Oči měla zavřené a svaly ochablé… Tlukot srdce, zpomaloval.

Be red! (Pravil mozek)

15. února 2014 v 10:00 | Jana Blažková |  Slohové útvary
Prostě já chci bít zrznou!!!!.... aneb moje úvaha za stovku :D
Někdo se zrzavím narodí a vadímu to... Nekdo se narodí s kudrnatými vlasy a vadí mu to... No a já mám hnědí a nevadí mi to :D ale prostě chci bejt zrz :D... Mám svý vlasy ráda a tak si je nechci ničit barvením atd... atd... :D ale bejt zrz je pro mě a jednou mou skvělou kamarádku (však ty víš Nio :D ) takoví životní sen... Chceme to už tak... od 9/10 ti let? Prostě od tý doby co jsem začali mít nehorázně velkou fantazii a začali jsme psát knížky... Ano, vím že je tahle úvaha na hlavu a že je to prostě tipicky pubertání výlev, ale tak co, já se za svou cvoklost nestydím ;D.

I’m only human!

14. února 2014 v 11:44 | Jana Blažková |  Středoškolačka

Jsem jenom člověk!

A je to tu, je to fakt tady... Je tu ten pitomej Valentýn Kruci proč je venku tak hezky? Proč zrovna dneska?! Na zemi se válela ještě ta trocha sněhu co nerostála za východu slunce. Válí se a lenoší stejně tak jako já. Co jiného mi zbývá? Mám prázdniny a je osm hodin ráno, takže co s tím? Alespoň mám klid od svých nadutých a povrchních spolužáků... škoda jen, že to všechno za pár dní skončí...
Choulila jsem se v křesle ve svém pokoji. Všude bylo ticho. Podivné ticho. Rodiče byli v práci a Alex už druhý den přespávala u Andy a nějak mě zapomeli pozvat na tu jejich dámskou jízdu, ale kdo bi jim to vičítal :)... Alespoň jsem měla čas na tvorbu. Pořád jsem měla sice sílu jen na negativní texty, ale snažila jsem se aby měli trochu jemnější podání... Prostě děs!

It´s a beautiful day

14. února 2014 v 8:49 | Jana Blažková |  Videa
Dneska mám fakt skvělou náladu a to jsem teprve před chvíli vstávaka. Venku svítí sluníčku, já sem sice pořád marod, ale dneska mi to překvapivě nevadí a navíc jsem si po ránu pustila tuhle nakopávačku :)
video pochází z kanálu:Friscosour

Zárověň vám chci s Luckou poděkovat za vaší aktivitu a dosažení 4000+ návštěv :). Moc vám za to děkujeme a proto se vám- čtenářům, budeme věnovat víc než obvikle ;). Ještě jednou přeji hezký den.
Vaše Janča

Gravitace (Gravity)

12. února 2014 v 16:58 | Jana Blažková |  Kartotéka
Moje prázdninové koukání na filmy, aneb když máte rýmu a u filmu vám doje, že prostě nechcete být astronaut :D

Gravitace

Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku - inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí... a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru.

Dva citáty

11. února 2014 v 20:06 | Lucie Strnadová |  Slohové útvary
Dnes bohužel nemám moc čas a tak sem dám dva citáty, teré jsou mím dílem, akteré se moho podobat i jiním citátum, a za to se omlouvám, ale žádní podobní citát jsem neviděla...Je možné že už tyto citáty někdo vymyslel..dejte mi kdyžtak slušně vědět...I tou nejvěčí temnotou pronikne světlo.
(autor:Lucie strnadová)
A druhá verze:
Každá temnota se dá rozzářit jasným světlem.
(autor Lucie Strnadová)