Něco na zamyšlený

15. dubna 2014 v 22:28 | Lucie Strnadová |  Lucka Strnadová
Jak jste si už všimli dlouho nevyházel Temný čas...jedinou knížku, kterou tu na blogu mám. Nevím jestli vás to zajímá nebo ne, ale podle mě tu tahle knížka nemá moc zastánců. Proč tu nemá moc zastánců? No tohle by mě také zajímalo. Nejspíš není tak dobrá a nebo je prostě nudná...no nic zase bude brzy vyházet, ale po ještě menších částech. Proč psát dlouhé články když to stejně nikdo nečte. Takže určitě by jste chtěli vědět jestli chystám nějakou novinku nebo ne....a chtěli by jste nějakou novinku?? Pokud ano stačí napsat komentář pod tento článek.
Ve volném čase se teď věnuji takové menší grafické tvorbě, která má něco společného z hrou: howrse...sice také nic moc, ale mohla bych vám sem dát pár buttonku....alespoň na ochutnávku. Pokud je použijete nezapomeňte napsat do své prezentace jméno Luciana Strnadová tak se totiž jmenuji na hře: howrse. Pokud to nebude na howrse napište jen Lucie Strnadová a adresu tohoto blogu. Děkuji moc.


Také se věnuji čtení a trochu psaní příběhu. Během tohoto měsíce se mi nahrnuli žádosti, abych začala psát na motivy těchto dvou článku-Příběh dračice a Setkání dvou světu. Takže bych těmto žádostem chtěla v brzké době vyhovět. Další činností, které se věnuji je kreslení. Mám dost důležitou objednávku na obrázek, který chci během Velikonočních prázdnin udělat. Tak mi držte palce.....
Další věc, a to je poměrně důležité. No možná nejdůležitější. Nepřeji si, aby jste šířili moje články a opisovali moje příběhy. Na mé články se vztahují autorská práva, a podle mě ani Jana by nebyla nadšená kdyby jste vydávali její tvorbu za svoji. Krást jiným nápady nebo články na tomto blogu je trestné. Určitě by se vám také nelíbilo kdyby vám ostatní rozkradli příběhy nebo vaše nápady. Pokud budete chtít nějaký můj článek uveřejnit na svém blogu tak jedině z mým svolením, a pod mým jménem a adresou tohoto blogu. Pro povolení pište na můj email: LuciaStringini@seznam.cz Pokud mi budete psát urážky rovnou vás zablokuji. Děkuji za pochopení.
Pokud vám připadám trochu nepříjemná tak se opravdu omlouvám, ale prostě je to upozornění nezbytné. Kdyby jste chtěli nějaký příběh či obrázek na přání napište mi komentář a já vám určitě nějak vyhovím. Jinak děkuji všem kdo mě v mé tvorbě podporují a přeji nádherné prázdniny.
Dala jsem si za cíl mít, každý dne na tomto blogu, alespoň jeden článek....takže doufám, že se mi to povede!

Vaše adminka Lucie(Lucka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama