Mé závislosti

5. května 2014 v 20:53 | Lucie Strnadová |  Téma týdne
Snad vám nebude vadit, že jsem se trochu s článkem s pozdila.
Mám hned několik věcí, na kterých jsem závislá. Zkusím to shrnout do deseti bodu.
1. Má závislost na zmrzlině a na čokoládě je téměř hysterický zabijácky nepostradatelná. Bez těchto dvou sladkostí bych asi nepřežila. Ale jo přežila, ale stejně by mi chyběli..
2. Jsem strašně závislá na psaní knížek. Vymýšlím nové a nové knížky, a mám je poschovávané různě po pokojíku. Skoro se mi tam už nevejdou. Až dojde místo nevím kam je budu cpát dál. Budete mi muset, asi pak poradit..
3. Miluji hudbu. Nezaměřuji si na jeden styl, ale hned na několik. Nejvíc však poslouchám epic music mix, Two steps from hell, hudbu z filmu a seriálu, Enyu, Avicii, Smiley, Inna, hudbu z Assassin Creed(tu hru a knížky mimohodem miluji), a mnoho dalšícho. Nebudu se dál rozepisovat ohledně hudby, protože interpretu a skladatelů je spousta, které poslouchám.


4. Ráda čtu, ale ne už tolik jako kdysi nejspíš proto, že není tolik čas, a proto jsem je v mém dosavadním řebříčku šoupla, až na 4 místo. Čtení knih se, ale dělí o místo z čokoládou a zmrzlinou stále. Pokud nemám zmrzlinu sáhnu po knížce.
5. Ráda se dívám na filmy, ale musejí stát za to. Pozorně se dívám, a pokud nic nového nenajdu podívám se ráda, na filmy které jsem už viděla.
6. Focení je zkrátka moje závislost. Málo kdy se stane, že během týdne nevytáhnu foťák a nejdu něco fotit. Pokud by jste se podívali do mého notebooku zahlédli by jste spoustu fotek přírody, která mě svým způsobem fascinuje. Jsem docela naštvaná, když si někteří lidé přírody okolo sebe navážejí.
7. Miluji, když se pastelka dotkne bílého papíru a začne kouzlit. Jemné propracované tahy brzy odhalí jaký obrázek se ocitne na papíře. Ano, je to kreslení. Kreslím docela dobře pastelkami, vodovkami, temperami i obyčejnou tužkou. V jednoduchosti je přeci krása
8. Už od útlého dětství jsem jezdila na koni. Mrzí mě, že nejezdím víc, ale bohužel není čas ani peníze. Z koní mám nejraději Arabské koně, protože můj první kůň na kterém jsem jezdila byl bílí Arabský hřebec Laky. Laky v mém srdci zůstane navždy i když ho už nikdy neuvidím. Stýská se mi Laky.
9. Poslední dobou mám další úchylku. Jakou? Kupuji si nové knížky.. Brzy mi další nová přijde. Už se moc těším, až jí poprvé sevřu mezi prsty, a začnu si listovat voňavými stránkami. Je docela divné, že si knížky sice kupuji, ale nečtu si je.
Popravdě řečeno, ani nevím kolik knížek mám, ale asi jich bude už hodně, protože se mi už nevejdou do knihovny. Převážná vječina knížek je na téma s koňmi z Penny Girl, kde ještě stále straším.
10. Mám spoustu postranních závislostí, a tak desítka je určená převážně pro ně. Ne, opravdu nečekejte, že je sem budu vypisovat, protože by jste si je ani nepřečetli. Je jich zkrátka moc.

Nahoře je fotka pár vybraných knížek na, které nedám dopustit...víc knížek by se na fotku nejspíš ani nevešlo..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Emgee Emgee | 6. května 2014 v 17:51 | Reagovat

No jo ty závislačko  :D

2 Lucie Strnadová Lucie Strnadová | Web | 6. května 2014 v 21:09 | Reagovat

[1]:Jsem závislá:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama